Sabam mag geen vrijstelling of korting aanbieden op de auteursrechten van haar leden. Dit heeft niets te maken met winstbejag, want Sabam is een non-profitorganisatie. De reden is dat Sabam niet vrij mag beschikken over de rechten van haar leden.
Belgische en buitenlandse auteurs en componisten vertrouwen ons het beheer van hun rechten toe. Zij rekenen dus op Sabam voor een eerlijke vergoeding in ruil voor het gebruik van hun creatieve werken.
Natuurlijk zijn onze auteurs, componisten en uitgevers niet onverschillig voor de vele mooie en warme initiatieven die voor het goede doel georganiseerd worden. Daarom steunt Sabam in naam van haar leden diverse acties met een donatie ter waarde van € 250. Zo dragen we ons steentje bij aan het goede doel én geven we auteurs, componisten en uitgevers de vergoeding waar ze recht op hebben.
Vraag jouw gift aan via dit formulier. Het bedrag maken we rechtstreeks over aan het goede doel. En vergeet niet om jouw licentie aan te vragen via MyUnisono.
In naam van haar auteurs, componisten en uitgevers wenst Sabam je veel succes bij de verwezenlijking van jouw project.